Reference

Napsali o nás

Drahomír Kuba

Jsem velmi spokojený zákazník, Martin Sípos vždy dodrží slovo, práce pěkně provedená, rychlé a cenově dostupné jednání

Michal Komárek

Spolehlivě odvedená práce, precizní provedení. Velmi všestranný. Mohu DOPORUČIT

Helena Fikejzová

Pan Martin je velmi všestranný řemeslník, jeho práce je precizně provedená, rychlá, bez prostojů. Neplní jen přání zákazníka, ale nad prací přemýšlí, dotahuje nápady, a to není málo! Jeho služby a dovednosti mohu všem bez zaváhání doporučit.

Katka Csiriková

Pan Sípos realizoval v roce 2020 přestavbu mé garsonky, konkrétně se jadnalo o koupelnu, záchod a chodbu s kuchyní. Byl to malý prostor a vyžadoval spoustu práce s detaily. Aby to bylo ještě složitější, tak jsem zvolila velkoformátový obklad. Vše ale proběhlo k mé spokojenosti. Obložení je krásné, přesné a podle plánu, včetně instalatérských prací, které taky proběhly na jedničku. Děkuji za skvěle odvedenou práci.

Michal Fišer

Pana Sípose mohu včele doporučit, perfektní obkladač, krásně provedené kamenické rohy. Vše bez problémů.

Jiří Kuneš

Celkovou rekonstrukci koupelny zařídil pan Šipoš od A až do Z. Všechna řemesla zvládl precizně. Dodržel vše na čem jsme se dohodli. Komunikativní a spolehlivý.

Hlinkovi

S panem Síposem jsme byli velmi spokojení. Rekonstruoval nám koupelnu a WC, a to přesně podle našich přání. Zároveň, když jsme nad nečím váhali, dokázal nám vždy poradit. Je vidět, že nad svou prací přemýšlí, a že ví, co dělá. Spolupráci můžeme jenom doporučit!

Kateřina Radová

V našem bytě pan Sípos prováděl celkovou rekonstrukci pokoje (ze starého dětského pokoje – moderní pokoj pro mladou slečnu). Pán je spolehlivý, ochotný a pracovitý. Skvěle odvedl svou práci. Vše bylo provedeno včas, bez problémů a podle dohody. Především jsem velice nadšená precizností a čistotou provedení! Také oceňuji nápady na vylepšení a návrhy různých možností, na které bychom pravděpodobně sami nepřišli. V tomto případě musím říct, že je velice znát jeho mnoholetá praxe. Můžu doporučit všem, kteří shánějí profesionálního řemeslníka.. a především chtějí kvalitní výsledek.

Zuzana Zbořilová

Pana Martina mohu ze sve strany jedine doporucit. Odvadi krasnou precizni praci a ma charakter. Naprosta spokojenost. Vic takovych lidi v tomto oboru. Dekuji.

Hamanovi

Pan Sípos nám dělal rekonstrukci sprchového koutu v panelákovém bytě.Jsme s ním spokojeni, rekonstrukce se povedla, nový sprchový kout je moc hezký. Vše bylo v pořádku - příjemná komunikace, pečlivost, ochota. Pan Sípos práci opravdu rozumí a pracoval dokonce i o víkendu,abychom to měli dříve hotové. Děkujeme moc

Proč právě náš servis?